Wnętrza Biuro z Zielenią

Lokalizacja:

Bielsko-Biała, Polska

Rok:

2019

Wnętrze budynku biurowego Bielsko-Biała

Biuro to miejsce, gdzie spędzamy sporo czasu. Miejsce, które odwiedzamy każdego dnia. Istotne jest by ta ważna część naszej codzienności, była zaprojektowana świadomie z myślą o człowieku, jego potrzebach i oczekiwaniach. Dobrze zaprojektowana przestrzeń harmonizuje, pozwala na dobrą organizację oraz proste, intuicyjne z niej korzystanie. Dodatkowo może swą atrakcyjnością wpływać na dobry nastrój i atmosferę panującą w danym miejscu. Przestrzeń biurowa wymaga dodatkowo możliwości skupienia i swobodnego pochylenia się nad codziennymi obowiązkami.

Projekt biura Wnętrza Bielsko Biała Genius Loci Architekci

Nowoczesny projekt wnętrz budynku biurowego nie tylko do pracy

Wnętrze biura to nie tylko miejsce pracy. Ta także styl życia i spędzania dnia. Jest to miejsce, gdzie pracujemy, ale także rozmawiamy ze znajomymi, jemy śniadanie czy lunch. Coraz częściej biura wyposażamy w przestrzenie relaksu czy chwilowego odpoczynku. Chcemy przebywać w dobrze zaprojektowanej, atrakcyjnej przestrzeni. W miejscu, do którego chce się wyjść i w nim przebywać.

Projekt biura Wnętrza Bielsko Biała Genius Loci Architekci

Projekt biurowa w formie open space w Bielsku-Białej

Już dawno odeszliśmy od biur, które zamykają człowieka w małych pokojach, skazując go na monitor i widok za oknem. Tworzymy przestrzenie pracy wspólnej, zespołowej, gdzie możemy pracować z drugim człowiekiem. Pomieszczenia biurowe typu open space są już powszechnością w naszym kraju. Projektanci wypracowali wiele elementów, które pozwalają w takiej przestrzeni się odnaleźć i pracować w komfortowy sposób.

Projekt biura Wnętrza Bielsko Biała Genius Loci Architekci

Śmiały projekt zielonej przestrzeni biurowej w Bielsko-Biała

Ten projekt wnętrza biurowego to połączenie idei pracy typu open space z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, kamień czy surowy beton. Materiały użyte w tym projekcie mają za zadanie stworzyć przestrzeń harmonijną i spokojną. Atmosferę przyjazną człowiekowi. Dodatkowo ideą przyświecającą temu projektowi, jest wprowadzenie do wnętrz roślinności. Ma ona za zadanie ubogacać przestrzeń pracy swym naturalnym charakterem. Harmonizuje wnętrze, uspokaja i tonizuje. Tak zaprojektowano przestrzenie pracy, by niemal z każdej części biura widoczny był fragment naturalnej zieleni. Zieleń w połączeniu z drewnem oraz kamieniem tworzy atrakcyjnie wizualną przestrzeń.

Projekt biura Wnętrza Bielsko Biała Genius Loci Architekci

Projekt wnętrz biurowca o harmonijnej funkcji

Układ funkcjonalny biura został zaprojektowany w formie wyspowej. Centralny trzon przestrzeni został zajęty przez sale konferencyjne oraz recepcję wejściową. Wokół tego modułu rozmieszczone zostały poszczególne zespoły pracy. Każdy z takich modułów ukształtowany został tak, by mieć zachowaną należytą prywatność i możliwość skupienia. Zespoły ukształtowano w swoistych wnętrzach, oddzielonych od siebie modułami szaf w naturalnym drewnie. Celem zapewnienia właściwej akustyki, zaprojektowano lewitujące panele trójkątnych płaszczyzn. Dają one swobodę rozmów, niwelują pogłos i dodatkowo wpływają na zaakcentowanie wnętrz poszczególnych zespołów.

Sprawdź biuro projektowe Bielsko-Biała

Projekt biura Wnętrza Bielsko Biała Genius Loci Architekci

Nasi klienci

[logocarousel id=”865″]