Projektowanie elementów wyposażenia wnętrz

Projektowanie elementów wyposażenia wnętrz to potrzeba współczesnego rynku. Wie o tym każdy producent oferujący produkty dla naszych mieszkań i wnętrz. To co kiedyś było nierozerwalnie związane tylko z włoskimi markami, stało się normą i wymogiem dla każdego produktu wyposażenia wnętrz. Dbamy o to, by nasi klienci w swoim portfolio mieli pięknie i funkcjonalnie zaprojektowane meble czy lampy. Dobry design? Tak poproszę! Dobry design to wiele nakładających się na siebie czynników. Z jednej strony mamy odbiorcę końcowego ze swoimi oczekiwaniami i wizją wyposażenia wnętrz. Z drugiej producenta i najwyższe wymagania technologiczne, realizacyjne i budżetowe. Do tego dochodzą najnowsze trendy świata designu, które kształtują obraz oczekiwań użytkowników. Jak pokazuja badania Polacy chcą, by wybierane przez nich produkty wyposażenia wnętrz były dobrze zaprojektowane, by przy ich powstawaniu był obecny projektant. Pielęgnujemy naszego firmowego genius loci, oferując ponadczasowe wzornictwo i oryginalne produkty, których znakiem rozpoznawalnym jest jakość i design. Zapraszamy do wspólnej drogi i tworzenia świadomego i zrównoważonego świata designu, wolnego od imitacji i bylejakości.

Profesjonalne projekty mebli

Przełamujemy stereotypy, poszukujemy nowych form, estetyki i funkcjonalności. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Tworzymy produkty o niebanalnej formie. Projektujemy meble, obok których nie da się przejść obojętnie. Jesteśmy zakochani w naturalnych materiałach. Uwielbiamy sposób w jaki dojrzewają i starzeją się. Produkty stworzone w taki sposób cieszą oko i dostarczają wiele satysfakcji. Stąd w naszym wzornictwie widoczne są liczne odniesienia do natury i otaczającego świata. Natura jest ponadczasowa. Wybieramy przyszłość.

Nowoczesne projekty oświetlenia

Produkty, które tworzymy są zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskiego stylu. Uczestniczymy w najbardziej znaczących targach branży wnętrzarskiej – IMM w Kolonii, Ambiente we Frankfurcie, Maison&Object w Paryżu, INDEX w Dubaju. Wykorzystujemy ten czas do wymiany myśli i wzorniczych spostrzeżeń. Działamy na płaszczyźnie projektowania oświetlenia, tworząc projekty lamp. Wykorzystujemy przeróżne materiały i dopasowujemy się do technologii producenta. Dotykamy wielu materiałów i form – łączymy je ze sobą i tworzymy niesztampowe produkty. Słuchamy naszych klientów i realizujemy projekty spełniające ich wymagania.

Nasi klienci

[logocarousel id=”865″]