Projekty designerskich hoteli – nowoczesne hotele dla Twoich gości

Goście zatrzymujący się w hotelu zwykle poszukują wysokiego standardu i pięknych, wysmakowanych wnętrz. Czy to w dalekiej podróży, służbowej delegacji czy na wakacjach – warto czuć się dobrze w miejscu, gdzie spędza się kilka kolejnych nocy. Naszym klientom proponujemy nowoczesne projekty hoteli – utrzymane w różnorodnej stylistyce: nowoczesne, minimalistyczne oraz epatujące klasyczną elegancją. Wnętrze pokoju hotelowego powinno być zarazem dość naturalne, a jednocześnie zachwycać gości doborem poszczególnych elementów. Warto więc sięgnąć po pomoc doświadczonego architekta, który wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności stworzy właśnie takie przestrzenie. 

W dorobku studia projektowego Genius Loci Architekci można znaleźć projekty przestrzeni hotelowych. Stawiamy na ekskluzywny charakter, naznaczony naszym autorskim rysem. Wysokiej jakości meble, stonowane paleta kolorystyczna oraz wysokiej jakości wykonanie – to wszystko składa się na przestrzeń ponadczasową i nowoczesną zarazem. Tworzymy projekty hoteli a w tym, plan zagospodarowania budynku, wyglądu lobby, poszczególnych sal (np. konferencyjnych), a także pokoi dla gości. 

Miejsce wypoczynku i regeneracji – unikatowe projekty hoteli SPA

Mamy bogate doświadczenie w pracy z klientem. Projekty hoteli SPA przygotowujemy w oparciu o życzenia klienta. Każdy tego typu ośrodek musi się w jakiś sposób wyróżniać. Dlaczego więc nie przyciągać gości wnętrzami wypełnionymi znakomitym designem? Ośrodki oferujące także możliwość skorzystania z oferty salonów odnowy biologicznej, muszą prezentować się elegancko, zachęcając odwiedzających do zażycia relaksu i odprężenia. Naturalne materiały, po które bardzo chętnie sięgamy, pomagają w tworzeniu zachęcającej i kojącej atmosfery. Naturalne drewno, szkło, metal oraz kamień są elementami, które wprowadzają określony charakter w każdym wnętrzu. 

Projekty hoteli z basenem tworzone przez projektantów studia, będą rozplanowane w taki sposób, aby jak najlepiej wpisywały się w kontekst otoczenia hotelu. Czy to w mieście, czy też poza nim – wysokiej klasy ośrodek może skutecznie podkreślić swój charakter poprzez wykorzystanie elementów charakterystycznych dla danego miejsca. Można podkreślić, że hotel znajduje się np. u podnóża gór, ale bez konieczności umieszczania na ścianach kiczowatych ozdób. Dobry design w połączeniu z inspiracją danym miejscem da znakomite efekty, a hotel będzie zachęcał do odwiedzin kolejnych gości. 

Nowoczesne projekty hoteli – miejsca do których chce się wracać

Wrażenie ekskluzywnego doświadczenia z pobytu w hotelu w dużej mierze zależy od wyglądu samego budynku oraz zaaranżowania pokoi. Bardzo modne, nowoczesne projekty hoteli chętnie czerpią z inspiracji minimalizmem i oszczędnością formy. Podobną koncepcję można jednak zrealizować w sposób oryginalny – daleki od nudnej powtarzalności. Przy wsparciu naszych projektantów możesz stworzyć wnętrza, które dalekie będą od stereotypowego, tonącego w beżach i neutralnych tonach pokoju hotelowego. Studio proponuje klientom oryginalne projekty hoteli nowoczesnych, utrzymanych w klimacie minimalistycznym, eleganckim, a także postindustrialnym, skandynawskim oraz loftowym. Oferowane przez naszych projektantów koncepcje powstają w duchu inspiracji wysokiej jakości wzornictwem – tworzonym przy współpracy z najlepszymi rzemieślnikami. 

Studio Genius Loci Architekci działa przede wszystkim na terenie Śląska – w największych miastach województwa oraz w mniejszych miejscowościach. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy przy ciekawych przedsięwzięciach. Projektujemy obiekty kubaturowe, a także podejmujemy się tworzenia koncepcji zagospodarowania ogrodów oraz przestrzeni biurowych. Wysoki standard usług studia przekłada się na terminową realizację oraz Przygotowywanie planów w oparciu o wymogi klientów. Jeżeli poszukujesz architektów gotowych podjęcia się stworzenie oryginalnych wnętrz hotelowych, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem mailowym lub telefonicznym. 

Nasi klienci