Projekty designerskich hoteli – nowoczesne hotele dla Twoich gości

Goście zatrzymujący się w hotelu zwykle poszukują wysokiego standardu i pięknych, wysmakowanych wnętrz. Czy to w dalekiej podróży, służbowej delegacji czy na wakacjach – warto czuć się dobrze w miejscu, gdzie spędza się kilka kolejnych nocy. Naszym klientom proponujemy nowoczesne projekty hoteli – utrzymane w różnorodnej stylistyce: nowoczesne, minimalistyczne oraz epatujące klasyczną elegancją. Wnętrze pokoju hotelowego powinno być zarazem dość naturalne, a jednocześnie zachwycać gości doborem poszczególnych elementów. Warto więc sięgnąć po pomoc doświadczonego architekta, który wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności stworzy właśnie takie przestrzenie. 

W dorobku studia projektowego Genius Loci Architekci można znaleźć projekty przestrzeni hotelowych. Stawiamy na ekskluzywny charakter, naznaczony naszym autorskim rysem. Wysokiej jakości meble, stonowane paleta kolorystyczna oraz wysokiej jakości wykonanie – to wszystko składa się na przestrzeń ponadczasową i nowoczesną zarazem. Tworzymy projekty hoteli a w tym, plan zagospodarowania budynku, wyglądu lobby, poszczególnych sal (np. konferencyjnych), a także pokoi dla gości. 

Miejsce wypoczynku i regeneracji – unikatowe projekty hoteli SPA

Mamy bogate doświadczenie w pracy z klientem. Projekty hoteli SPA przygotowujemy w oparciu o życzenia klienta. Każdy tego typu ośrodek musi się w jakiś sposób wyróżniać. Dlaczego więc nie przyciągać gości wnętrzami wypełnionymi znakomitym designem? Ośrodki oferujące także możliwość skorzystania z oferty salonów odnowy biologicznej, muszą prezentować się elegancko, zachęcając odwiedzających do zażycia relaksu i odprężenia. Naturalne materiały, po które bardzo chętnie sięgamy, pomagają w tworzeniu zachęcającej i kojącej atmosfery. Naturalne drewno, szkło, metal oraz kamień są elementami, które wprowadzają określony charakter w każdym wnętrzu. 

Projekty hoteli z basenem tworzone przez projektantów studia, będą rozplanowane w taki sposób, aby jak najlepiej wpisywały się w kontekst otoczenia hotelu. Czy to w mieście, czy też poza nim – wysokiej klasy ośrodek może skutecznie podkreślić swój charakter poprzez wykorzystanie elementów charakterystycznych dla danego miejsca. Można podkreślić, że hotel znajduje się np. u podnóża gór, ale bez konieczności umieszczania na ścianach kiczowatych ozdób. Dobry design w połączeniu z inspiracją danym miejscem da znakomite efekty, a hotel będzie zachęcał do odwiedzin kolejnych gości. 

Nowoczesne projekty hoteli – miejsca do których chce się wracać

Wrażenie ekskluzywnego doświadczenia z pobytu w hotelu w dużej mierze zależy od wyglądu samego budynku oraz zaaranżowania pokoi. Bardzo modne, nowoczesne projekty hoteli chętnie czerpią z inspiracji minimalizmem i oszczędnością formy. Podobną koncepcję można jednak zrealizować w sposób oryginalny – daleki od nudnej powtarzalności. Przy wsparciu naszych projektantów możesz stworzyć wnętrza, które dalekie będą od stereotypowego, tonącego w beżach i neutralnych tonach pokoju hotelowego. Studio proponuje klientom oryginalne projekty hoteli nowoczesnych, utrzymanych w klimacie minimalistycznym, eleganckim, a także postindustrialnym, skandynawskim oraz loftowym. Oferowane przez naszych projektantów koncepcje powstają w duchu inspiracji wysokiej jakości wzornictwem – tworzonym przy współpracy z najlepszymi rzemieślnikami. 

Dla uzyskania odpowiedniego efektu istotny jest przede wszystkim pieczołowicie opracowany projekt budowlany hotelu oraz cała niezbędna dokumentacja, wymagana do rozpoczęcia prac. Zadaniem architektów jest opracowanie całej koncepcji w taki sposób, aby można było przystąpić do jej realizacji zgodnie z wymogami prawa budowlanego. Studio projektowe Genius Loci Architekci działa kompleksowo, oferując wsparcie dla klienta już od najwcześniejszych etapów powstawania projektu. Wieloletnie doświadczenie naszych architektów umożliwia także opracowywanie projektów w taki sposób, aby w pełni wykorzystywać potencjał, jaki kryje w sobie parcela, na której ma stanąć budynek. Dobrze przygotowany projekt hotelu będzie uwzględniał w sobie takie elementy jak posadowienie budynku dla uzyskania optymalnego nasłonecznienia obiektu.

Za niepowtarzalny charakter pokoi hotelowych odpowiada zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób, aby była ona odpowiednio wyważona: oryginalna i estetyczna, ale jednocześnie nie przestylizowana – ponadczasowo stylowa, a przy tym na tyle uniwersalna, aby odwiedzający mogli w czasie swojego krótkiego pobytu wypocząć w sprzyjającej atmosferze. Nie zależnie od potrzeb klienta, zarówno projekt małego hotelu, jak również większego ośrodka wypoczynkowego, obejmować może także opracowanie koncepcji na wygląd lobby, sal konferencyjnych oraz innych reprezentacyjnych pomieszczeń, a także – otoczenia wszystkich obiektów. Przy tym opracowany zostanie także plan zagospodarowania poszczególnych pomieszczeń oraz pokojów dla gości.

PROJEKT HOTELU W ODSŁONIE STUDIA GENIUS LOCI ARCHITEKCI

Nasze koncepcje powstają w oparciu o inspiracje naturalnymi formami oraz wpływami minimalizmu, które tłumaczone są na nasz własny język projektowy. Każdy projekt hotelu realizujemy z uwzględnieniem wymagań klienta, uzupełniając opracowywaną koncepcję o oryginalne rozwiązania i najlepszy design. Jeśli poszukujesz studia, które umożliwi zrealizowanie Twojej wyjątkowej koncepcji, przekonaj się jak zinterpretować ją mogą nasi specjaliści. 

Jeżeli Twoja inwestycja znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej lub też Twój budynek objęty jest ochroną konserwatorską, to współpraca z pracownią architektoniczną Genius Loci Architekci to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobrze poruszamy się po obszarach historycznej architektury, mając równocześnie wypracowane rozwiązania prowadzące do logicznego przeprowadzenia kompleksowego procesu architektonicznego. Nie boimy się śmiałych rozwiązań mając na uwadze ponadczasowy charakter architektury i potrzebę kompozycji i relacji z sąsiadującą zabudową.

Studio Genius Loci Architekci działa przede wszystkim na terenie Śląska – w największych miastach województwa oraz w mniejszych miejscowościach. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy przy ciekawych przedsięwzięciach. Projektujemy obiekty kubaturowe, a także podejmujemy się tworzenia koncepcji zagospodarowania ogrodów oraz przestrzeni biurowych. Wysoki standard usług studia przekłada się na terminową realizację oraz Przygotowywanie planów w oparciu o wymogi klientów. Jeżeli poszukujesz architektów gotowych podjęcia się stworzenie oryginalnych wnętrz hotelowych, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem mailowym lub telefonicznym. 

Nasze designerskie projekty nowoczesnych hoteli

Nasi klienci

[logocarousel id=”865″]