Projekty biura – wyjątkowe i nowoczesne biuro

Działalność studia projektowego Genius Loci Architekci obejmuje także takie przedsięwzięcia, jak użytkowe projekty biura. Biznes, marketing, zawody kreatywne – niezależnie od profilu działalności, wygląd biura powinien jasno komunikować kilka istotnych rzeczy: profesjonalizm, rzeczowość i otwartość na współpracę. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń biura umożliwi jednak przede wszystkim pracę w komfortowych warunkach. Atmosfera sprzyjająca skupieniu, pobudzeniu kreatywnych sił oraz produktywności może być jednocześnie estetyczna i uzupełniona o dawkę dobrego designu. Oferujemy pracę nad autorskimi projektami przestrzeni biurowych. W naszym portfolio znaleźć można projekty biura o powierzchniach od kilkudziesięciu metrów do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Projektujemy przestrzenie biurowe w nowo powstających budynkach jak i zajmujemy się rewitalizacją i adaptacją historycznych obiektów do potrzeb nowoczesnych funkcji użytkowych. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalny wystrój biura – projekty

Naszym klientom oferujemy przygotowany we współpracy z nimi wystrój biura, projekty dopasowane do konkretnych wymagań i potrzeb. W zależności od branży, wielkości zespołu, konieczności kontaktu z kontrahentami i wielu innych czynników, przestrzeń pracy powinna być ukształtowana w taki sposób aby sprzyjała pracy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też studio Genius Loci Architekci oferuje realizacje o niepowtarzalnym charakterze i ponadczasowej stylistyce, ale wciąż pozostające w pełni funkcjonalne. Do dorobku studia należy zaliczyć wiele projektów i gotowych realizacji biur w kilku większych polskich miastach, ale także poza nimi. Jesteśmy zdania, że dobry design może znaleźć swoje miejsce zawsze i wszędzie, niezależnie od profilu działalności danego miejsca czy przeznaczenia lokalu. 

Prezentacja marki jest bardzo ważna w przypadku ścisłej współpracy z kontrahentami. Nowoczesna, dobrze rozplanowana i estetycznie interesująca przestrzeń do przeprowadzania spotkań oraz ważnych rozmów, będzie dawać jasny komunikat każdej odwiedzającej biuro osobie. Tworzone przez nas designerskie projekty biura inspirowane są ekskluzywnym szykiem, minimalizmem oraz uniwersalną elegancją, która doskonale wpisze się w każdą przestrzeń. Zapraszamy do współpracy. Bardzo chętnie współpracujemy z osobami poszukującymi świeżego podejścia do projektowania wnętrz. W naszych realizacjach bardzo często nawiązujemy do kontekstu otoczenia budynku czy mieszkania. Podobny zabieg możemy wykorzystać również w czasie projektowania wyglądu nowego biura. 

Nowoczesne i unikatowe biura: projekty tworzone z pasją

Tworzymy koncepcje na nowoczesne biura – projekty zawsze opracowujemy w oparciu o jednostkowe potrzeby i wytyczne od klienta. Biuro nie musi być jedynie miejscem pracy, ale może stać się także przestrzenią zachęcającą do dialogu, tworzenia kreatywnych rozwiązań, opracowywania strategii oraz efektywnego prezentowania wyników wspólnej pracy całego zespołu. Obecne tendencje odchodzą od tworzenia zimnych, nieprzyjaznych biur – coraz więcej firm stawia na oryginalne wnętrza, które podkreślają charakter danej marki. Wierzymy, że ponadczasowy design powinien być obecny w każdym aspekcie życia – również w przestrzeniach związanych z pracą i wysiłkiem intelektualnym. 

Na etapie opracowywania koncepcji ustalić można takie detale jak paleta kolorystyczna, rozmieszczenie stanowisk dla pracowników, wystrój sal konferencyjnych oraz funkcjonalne zaaranżowanie aneksu kuchennego i nie tylko. Dbamy o to aby projekt biura mógł zachwycić zarówno odwiedzających gości, jak również aby sprzyjał utrzymaniu koncentracji i skupieniu osób na co dzień w nim pracujących. Nowoczesny projekt biura stanowić powinien harmonijne połączenie wytycznych odnoszących się do ergonomii i BHP z estetyką zgodną z charakterem danego miejsca. Koncepcje opracowywane przez Genius Loci Architekci wyróżniają się profesjonalnym podejściem do organizacji komfortowego miejsca pracy, które podparte jest zamiłowaniem do nieszablonowych rozwiązań oraz dobrego designu. Prace naszych projektantów odznacza pasja oraz zaangażowanie w koncepcję, która jest bliska klientowi. 

Komfortowa atmosfera przy pracy: projekt nowoczesnego biura

Zachowanie komfortu przy pracy jest kluczowe dla utrzymania produktywności. Dobrze opracowany projekt nowoczesnego biura umożliwi uzupełnienie dostępnej przestrzeni o wszystkie niezbędne elementy, które są niezbędne dla prężnej działalności danej firmy. Biuro może także być częściowo przeznaczone pod warsztat lub pracownię – uwzględnienie potrzeb każdego klienta jest kluczowe dla zaaranżowania lokalu w taki sposób, aby łączył w sobie funkcjonalność oraz profesjonalną prezentację. Nasi architekci pozostają w kontakcie z klientem, już od najwcześniejszych etapów przygotowywania projektu. Jest to typ współpracy, który umożliwia zaaranżowanie przestrzeni stworzonej praktycznie na miarę – jak najbliższej wizji właściciela lokalu. Oferujemy przy tym także naszą wiedzę, nabywaną przez lata praktyki w zawodzie, a także świeże podejście do kwestii zaadaptowania przestrzeni pod nowoczesne biuro. Działamy jednocześnie na wielu różnorodnych polach, specjalizując się w realizacji koncepcji architektonicznych, wystroju wnętrz, a także tworzeniu produktu. Daje nam to wszechstronną perspektywę, która znakomicie przełoży się na oryginalny projekt biura, które stanie się jednym ze znaków rozpoznawalnych Twojej działalności.

W ofercie studia projektowego proponujemy możliwość stworzenia projektu autorskiej przestrzeni biurowej, uwzględniającą wszystkie elementy niezbędne do efektywnego działania całego zespołu. Od miejsc dla pracowników, poprzez sale konferencyjne i przestrzeń wspólną – wszystko to może znaleźć się na projekcie nowego biura. Dla firm poszukujących nowych lokali lub opcji na zmianę wyglądu biura, proponujemy stworzone od zera projekty, innowacyjne koncepcje zagospodarowania każde przestrzeni. Nasza współpraca rozciąga się na proces projektowania oraz samej realizacji, dzięki czemu na każdym jej etapie możemy kontrolować jej postęp. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i zamiłowaniu Genius Loci Architekci do tworzenia projektów wyjątkowych wnętrz z charakterem. Kontakt ze studiem możliwy za pośrednictwem wiadomości mailowych oraz telefonicznie – serdecznie zapraszamy. 

Nasze projekty nowoczesnych biur

Nasi klienci

[logocarousel id=”865″]