Każdy zasługuje, by kochać swój dom.

Projektujemy wnętrza 100% Online.

Dowiedz się więcej

Projektowanie wnętrz jest dla każdego.

Urządzimy Twój nowy dom przy rozsądnym budżecie.

Zobacz nasze pakiety

Chcsz zaprojektować swój dom, ale nie wiesz, od czego zacząć?

To prostsze niż myślisz.

Posłuchaj co mówią inni

Jak to działa?

Nasi architekci stworzą dla Ciebie projekt, który błyskawicznie przemieni Twoje wnętrze i nada mu świeżości.

W Twoim stylu i w Twoim budżecie. Wszystko 100% Online.

1
2
3
1
2
3

słuchamy twoich potrzeb

Przedstawiamy Ci naszą Tablicę Stylów - wybierzesz te przykładowe wnętrza, które podobają Ci się najbardziej.

projektujemy online

Tworzymy projekt, który pasuje do Twojego stylu i budżetu. Jeżeli coś nie będzie Ci pasowało, wprowadzimy zmiany, by uzyskać poszukiwany przez Ciebie efekt.

otrzymujesz Projekt

Skrojony specjalnie dla Ciebie, a w nim wizualizacje i listy zakupów.

Marzysz o nowym, odmienionym wnętrzu, ale nie wiesz od czego zacząć. Nie czekaj i już dziś, pozwól by projektanci wnętrz Genius Loci 100% Online, poprowadzili Cię przez przygodę nowego projektu.

Jesteśmy dla Ciebie i Twojego wnętrza. Pozwól, by nasze pomysły i doświadczenie zaowocowały pięknym, odmienionym wnętrzem.

Pracownia projektowa Genius Loci to biuro architektoniczne o długoletnim doświadczeniu i bogatym portfolio projektowym. Od lat projektujemy i zmieniamy wnętrza naszych Klientów, podnosząc jakość przestrzeni, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Projektowanie elementów wnętrz

Jesteśmy dla Ciebie i Twojego wnętrza. Pozwól, by nasze pomysły i doświadczenie zaowocowały pięknym, odmienionym wnętrzem.

Praca z architektami Genius Loci 100% Online przyniosła prawdziwą metamorfozę naszego mieszkania. To był bardzo dobry ruch. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Katarzyna/Gdańsk

Dedykowany Opiekun projektu będzie Cię wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na żadnym etapie współpracy nie zostajesz sam i otrzymujesz pełne zdalne wsparcie projektowe. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji zespół projektowy przygotowuje koncepcję opartą o wizualizacje wnętrza oraz przestrzenny model 3D Twojego wnętrza.

 

Współpraca z nami to pełne wsparcie i opieka nad Twoim projektem.

Z projektem 100% Online masz zawsze dostęp do materiałów, niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz. Zyskujesz pełną kontrolę nad swoim remontem i nic nie umknie Twoje uwadze.

Jestem aktywna zawodowo. Projekt 100% Online trafił w moje potrzeby. Prace przebiegły sprawnie i szybko. Projekt mam teraz w telefonie i wszystko pod ręką. Tak jak lubię. Monika/Poznań

Ostatnie projekty

Jesteśmy dla Ciebie i Twojego wnętrza. Pozwól, by nasze pomysły i doświadczenie zaowocowały pięknym, odmienionym wnętrzem.

Pracownia projektowa Genius Loci to biuro architektoniczne o długoletnim doświadczeniu i bogatym portfolio projektowym. Od lat projektujemy i zmieniamy wnętrza naszych Klientów, podnosząc jakość przestrzeni, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Genius Loci 100% Online

Decydując się na pracę z architektami wnętrz Genius Loci otrzymasz projekt wnętrz, który odmieni Twoje mieszkanie.

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy grupą projektową zapewniającą profesjonalne usługi projektowania wnętrz online, która łączy wiedzę specjalistyczną i personalizację uzyskaną podczas pracy z prawdziwym projektantem z mocą projektowania wirtualnego. Wynik? Możesz zobaczyć pomysły na aranżację wnętrza w swoim pokoju, współpracować online razem z nami. Tworzymy interaktywny projekt 3D Twojego wnętrza, który pasuje do Twojego stylu i budżetu, a następnie pomagamy wprowadzać zmiany, aż będziesz w 100% zadowolony.

Projekt 100% Online to projekt w wersji cyfrowej obejmujący:

  •  układ funkcjonalny
  • dwie wizualizacje fotorealistyczne
  • model 3D z możliwością samodzielnego odtworzenia na komputerze lub telefonie
  • listę zakupową wraz z cenami i linkami do sklepów on-line

Praca nad projektem trwa zazwyczaj około 1,5 miesiąca.

1 tydzień

W pierwszym tygodniu po otrzymaniu zamówienia, kontaktuje się z Tobą Opiekun Projektu, który poprosi Cię o wypełnienie Ankiety Stylów, byśmy mogli poznać Twoje preferencje i oczekiwania.

2-3 tydzień

To czas kiedy poprosimy Cię o przygotowanie rzutu swojego wnętrza oraz przesłanie zdjęcia zwymiarowanego rysunku wraz ze zdjęciami obecnego wnętrza. Jeżeli otrzymane materiały będą wymagały wyjaśnień, Opiekun Projektu skontaktuje się z Tobą i pomoże ustalić szczegóły. W tym okresie zaczynamy prace projektowe i robimy pierwsze przymiarki koncepcyjne.

4-5 tydzień

To czas kiedy przedstawiamy Ci naszą propozycję projektową. Jest to etap koncepcji, gdzie prezentujemy wizualizacje fotorealistyczne i model 3D, czyli pokazujemy jak może wyglądać Twoje przyszłe wnętrze.

6 tydzień

Otrzymasz od nas komplet materiałów projektu technicznego wraz ze wszystkimi zestawieniami ilościowymi i propozycjami cenowymi.

Standardowo prace nad projektem rozpoczynamy po 10 dniach roboczych od otrzymania zamówienia. Istnieje możliwość rozpoczęcia prac w trybie ekspresowym, czyli po 3 dniach roboczych od zamówienia. Opcja taka jest dodatkowo płatna. Wystarczy, że przy zakupie projektu zaznaczysz odpowiednią opcję + ekspres.

Mój projekt wymaga szczegółowego rysunku mebli dla stolarza. Mam liczne skosy na poddaszu i na pewno nie dobiorę niczego ze standardowej oferty sklepów meblowych. Czy wykonujecie takie rozrysy?

Tak, oczywiście. Wiemy jak ważne jest skrojenie projektu na miarę i dogranie wszystkich detali. W ramach dodatkowej usługi wykonujemy szczegółowe rozrysy. Usługę taką można zakupić w momencie składania zamówienia lub też domówić w terminie późniejszym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W pierwszej kolejności poprosimy Cię o wykonanie zdjęć projektowanego wnętrza. Drugi krok polegał będzie na zrobieniu prostych pomiarów i ich wrysowaniu. Nie martw się, to nic trudnego i każdy sobie z tym bez problemu radzi. Możemy wręcz śmiało napisać, że to dziecinnie proste. Wystarczy zwykła miarka i coś do pisania. Zacznij od wymiarów podstawowych, tych najbardziej oczywistych i krok po kroku wprowadzaj kolejne, te bardziej szczegółowe. Jeśli jakieś wymiar będzie znaczący, a nie znajdziemy go w przesłanym od Ciebie szkicu, po prostu poprosimy Cię o dowymiarowanie.

Dla większych wnętrz oczywiście również oferujemy usługę projektu wnętrz. Jednak, żeby dokonać właściwej wyceny i móc określić czas realizacji, skontaktuj się proszę z nami przez formularz kontaktowy. Opowiedz nam o Twoim wnętrzu i zakresie zmian. Pozwoli nam to poznać Twoje oczekiwania i zaproponować właściwe rozwiązania.

Dla Bonów Podarunkowych przygotowujemy voucher w formacie pdf. Po wydrukowaniu, może służyć jako elegancki prezent.

Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na końcu strony i pisz śmiało.Jesteśmy po to, by rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc podjąć decyzję.

100% Online praca na tablecie

O nas

Pracownia Genius Loci Architekci została założona w 2007 przez małżeństwo architektów, Marię i Jacka Rypułów. Projektanci od lat rozwijają pracownię projektową, realizując zadania architektoniczne na terenie całego kraju. Usługa 100% Online to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią swój czas i doceniają możliwości i zalety bycia online.

Maria_Rypula_genius

Maria Rypuła

projektant, założycielka pracowni

jacek_rypula_03_genius_loci_architekci

Jacek Rypuła

architekt, założyciel i lider pracowni

Pakiety 100% Online

Projekt Indywidualny jest skierowany do osób chcących kompleksowo zaprojektować swoje wnętrze. Sięgnij po nego jeśli szukasz kompleksowej usługi projektowej dla wnętrz mieszkalnych i nie tylko. Projektujemy wnętrza usługowe, biurowe, restauracyjne. Jeżeli żaden z powyższych pakietów nie wpisuje się zakresem w Twoje potrzeby, napisz do nas w temacie Projektu Indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Blog 100% Online

Zleć prace nad projektem swojego wnętrza doświadczonym projektantom. Pozwól nam przemienić Twoje wnętrze i odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Ty będziesz mógł zająć się swoimi sprawami, nam powierzając sprawę projektowania. Otrzymywane od nas materiały i propozycje będziesz mógł konsultować i pokazywać znajomym, gdzie tylko chcesz: w domu, na zakupach czy w pracy. Dzięki usłudze projektowania 100% Online to my zajmiemy się architekturą Twojego mieszkania.

Jak optycznie powiększyć przestrzeń mieszkania? Architekci radzą

Jak optycznie powiększyć przestrzeń mieszkania? Architekci radzą Nawet niewielkie nowoczesne mieszkanie może wydawać się bardziej przestronne, gdy zostanie zaaranżowane w przemyślany sposób. Odpowiedni dobór kolorów, form, rozmieszczenie mebli, aranżacja okien – te i wiele innych czynników wpływają na to, jak postrzegane są Twoje wnętrza. Jeżeli zależy Ci na tym, by wyglądały na większe niż w

Wykorzystanie drewna w nowoczesnym wnętrzu – doradzamy i polecamy

Wykorzystanie drewna w nowoczesnym wnętrzu – doradzamy i polecamy Zbliżenie z naturą, podążanie za aktualnymi trendami wnętrzarskimi i rezygnacja z przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na drewno w domu. Projekt wnętrz, które uwzględniają ten piękny, ponadczasowy i przyjazny dla ludzi materiał są chętnie wybierane nie tylko ze względu

Jak połączyć kuchnię i salon w nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym stylu

Jak połączyć kuchnię i salon w nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym stylu? Otwarte przestrzenie w domach i mieszkaniach są obecnie bardzo modne. Każdy, kto chce mieszkać nowocześnie i komfortowo może zdecydować się na takie rozwiązanie. Najczęściej połączeniu ulegają kuchnia, salon i jadalnia. Jednak pomimo braku ścian, projektanci zachęcają do wizualnego oddzielenia strefy przyrządzania i spożywania dań