Nowoczesne projekty mieszkań – wymarzone mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Nie tylko domy jednorodzinne, ale także mniejsze metrażowo przestrzenie mogą być zaaranżowane w taki sposób, aby epatowały domową atmosferą i zachęcały do relaksu w czterech ścianach. Proponujemy autorskie projekty mieszkań, tworzone z myślą o osobach zamieszkujących w większych miastach, ale nie tylko. Ilość dostępnej powierzchni nie musi być przeszkodą, kiedy mowa o wysokiej klasy designie. Projektanci studia Genius Loci Architekci współpracują z klientem, uwzględniając w koncepcji wszystkie potrzeby i wymagania właścicieli lokalu, dzięki czemu finalna realizacja może okazać się sukcesem. 

Koncepcja pracy studia oscyluje wokół potrzeby tworzenia autorskich projektów, odmiennych od powszechnie spotykanych rozwiązań. Oferujemy świeże podejście do architektury wnętrz – inspiracje naturalnymi formami, minimalizmem, oszczędnością środków oraz wysokiej jakości rękodziełem i rzemieślniczą biegłością definiują nasze koncepcje. Zachęcamy do kontaktu. Tworzymy projekty małych mieszkań, a także nieco większych przestrzeni, które mają funkcjonalnie służyć wszystkim domownikom. 

Wyróżnij się poprzez dobry design – projekty mieszkań w bloku

Może się wydawać, że unikalne projekty mieszkań w bloku nie stanowią dużego wyzwania z punktu widzenia projektanta – bardzo często okazuje się jednak inaczej. Niewielka przestrzeń, ograniczenia narzucane przez dany lokal oraz potrzeba wielofunkcyjności poszczególnych pomieszczeń bywają trudne do pogodzenia. Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta. Detale, jak rozmieszczenia poszczególnych sprzętów – zwłaszcza tych w zabudowie i wymagających dostępu do prądu wymaga szczegółowego planowania. Proponujemy jednak możliwość przygotowania kompletnej i oryginalnej koncepcji zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej. 

Projekty małych mieszkań w bloku muszą uwzględniać innowacyjne rozwiązania, które umożliwią zaoszczędzenie miejsca, efektywne przechowywanie oraz możliwość korzystania z danego pomieszczenia na wiele sposobów. W końcu niejednokrotnie salon łączy w sobie także funkcję jadalni, sypialni lub bezpośrednio łączy się z aneksem kuchennym lub wyjściem na balkon lub taras. To wszystko determinuje ostateczną formę wystroju, dobór mebli i wszystkich niezbędnych sprzętów. W filozofii naszej marki mocno zakorzeniona jest miłość do wysokiej jakości designu oraz wybory elementów tworzonych nie taśmowo – ale przez najlepszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Dobre wykonanie przekłada się na lata trwałości i komfortowego korzystania z danej przestrzeni. Jest to jeden z celów, który przyświeca naszym projektantom w trakcie pracy. 

Projekty wykończenia mieszkań – oryginalne koncepcje

Nasze projekty wykończenia mieszkań powstają w taki sposób, żeby mogły jak najlepiej odpowiadać na konkretne potrzeby mieszkańców. Niezależnie od ilości domowników, miejsce przeznaczone do wspólnego wypoczynku, jadalnia, a także sypialnie mogą być zaprojektowane nowocześnie i stylowo. Przekonaj się jak wyglądają inne projekty oraz realizacje, zamieszczone w naszym portfolio. Inspirujemy się nowoczesnymi formami, ale także ponadczasowymi rozwiązaniami stosowanymi przez najlepszych architektów oraz tym co powinno być nam najbliższe – przyrodą i jej pięknem. 

Projektanci zaangażowani w działalność Genius Loci Architekci bardzo chętnie opracowują projekty małych mieszkań – w blokach lub zabudowie szeregowej. Oferujemy zdobywane na przestrzeni wielu lat wytężonej pracy doświadczenie, świeże spojrzenie oraz oryginalne koncepcje, odwołujące się do światowej klasy designu, harmonii oraz minimalizmu. Nowoczesne mieszkanie może być tyleż funkcjonalne, co piękne. Działamy na terenie Śląska oraz innych miast w Polsce. Zatroszczymy się o to abyś zyskał przestrzeń przystosowaną do odpoczynku, pracy, gotowania i przyjmowania gości. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie oferujemy konsultacje oraz ścisłą współpracę na każdym etapie realizacji. Zyskaj mieszkanie swoich snów. 

Nasze nowocznesne projekty mieszkań

Nasi klienci

[logocarousel id=”865″]